Bana müsaade… Müsaade ise onun da en iyisini ben yaparım..

GörselSevgili arkadaşlar öhömmm öhömmm.. Çarşamba gününden itibaren sayın valim, garnizon komutanım, değerli belediye başkanlarım ve halkımızdan bir süreliğine (1yıl) ayrı düşmek suretiyle Libya’nın Tripoli kentine doğru yola çıkacağım… Vedalaşmaksa biz en iyisini biliriz ama nasıl olsa geri geleceğiz… Geri gelmekse onun da en iyisini bileceğiz ama nasıl olsa gelince nerdeydin lan sen diye unutulmuş sorular soracaksınız… Soruysa onun da en iyisi ni biliriz de sormaya ne gerek var.. Ordan bir telefon hattı alıp buradan paylaşırım ama yine de aramayın çok falan yazar bana da giriyormuş… Bir süredir benim gidişim nedeniyle çeşitli kutlamalar yapan arkadaşlar; sağolun varolun sanmayın ki sizi kandırıp yedim içtim… GörselElde olmayan sebeplerden dolayı biraz gidişim uzadı ama bu kez gidiyorum… Gitmekse onunda en iyisini yapacağım uçakla gideceğim… Velasıl kelam.. Gidiyoruz işte dediler memleket ekonomisine bi katkın olsun git döviz getir. gaza geldim döviz getirmekse mesele ben en iyisini getiririm dedim… Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlamadan önceee her ayrılık bir sürgün değmeyin yaşlarıma benden selam söyleyin bütün arkadaşlarımmaaa diye gereksiz bir ara cümle yapıp.. yayında ve yapımda emeği geçen herkese yürek dolusu sevgiler sunup bu çok müstesna barajımızın açılışını gerçekleştiriyoruzzzzz….. Hoşçakalın….

 

2 thoughts on “Bana müsaade… Müsaade ise onun da en iyisini ben yaparım..”

  1. Gitt baş göz üstüne hemde en iyisinden:) gönül isterdi yolcu etmek ama ikibin km uzaktayım 😦 sağlıcakla kal artık darısı karşılamaya mercedes marka otomobili gördükmü baslarız davul zurnaya… Aman haa eşşekle geleyim deme…

  2. yolun açık olsun. biz de bir söz vardır. asılnda Kürtçe’ de… qevıre reş ber nige te nekewe. türkçe ye çevirince anlamını biraz yitiriyor ama ben yine de çevireyim. kara taş değmesin ayaklarına. bilirsin ki; “kara” toplumda her zaman uğursuzluk alameti olarak bilinir. kara kedi görünce saçlarını tutmak, kara bulutlar geçince kötü hislere kapılmak gibi… ama eğer gideceksen bulutlar da beyaz olsun, kara taşlar da ayaklarına değmesin. umarım tez zamanında sevdiğine, sevdiklerine ve özleyeceğin istanbul a kavuşursun. mesele döviz getirmek ise o senin aracın olacak sadece. Arapça yı öğren ama entari giyip gelmeyesin. havalanında arkanda dört ninjayla karşılayamayız seni. yürek dolusu sevgilerimle….

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s